SENARAI NOMBOR TELEFON IPG KAMPUS PENDIDIKAN TEKNIK,KOMPLEKS PENDIDIKAN NILAI,71760 BANDAR ENSTEK, NEGERI SEMBILAN

No.Tel : 06-7979600 No.Fax : 06-7979699 Bil 1 2 3 4 Nama Pensyarah Dr Muhammad bin Ab Rahman (Pengarah) Dr. Mahmud bin Yahaya (Timbalan Pengarah) Saadiah bt. Dollah Rosmawati bt. Mohd. Yusai JABATAN HAL EHWAL PELAJAR Ust. Muaaz bin Muhammad Pn. Kamsiah binti Ab Rashid En. Mohamed Nazul bin Ismail Pn. Normala binti Mohd Pn.Sabariah binti Ismail En.Shamsuzlan bin Mat Jusoh @ Mohd Yusof Hadiyaton bt. Mohd. Amin Saroja a/p Nadesan JABATAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN En.Aliyas bin Said En.Ng Hong Kee @ Aris Ng bin Abdullah En. Ragupathy a/l Poopala Rajah JABATAN ILMU PENDIDIKAN Pn.Shamsiah binti Md. Nasir Datin Che Balkis binti Ismail Datin Kalwant Kaur a/p Shingara Singh En.Sanmugasundaram a/l A. Ponnudurai Pn.Zainon binti Esa Pn. Haliza binti Hamzah Pn. Anisah binti Hashim Pn.Nor'Azah binti Ahmad Safran Dr.Ramlan bin Hamzah Dr. Wee Beng Neo @ Jennifer Pn.Noorizan bt Baba JABATAN PENGAJIAN MELAYU En.Ab. Rahim bin Md. Yasin Pn.Maria binti.Tahir Pn. Faridah binti Abdullah @ Muda En.Kamarudin bin Tahir En. Zawahir bin Ismail JABATAN BAHASA Pn.Haleza binti Khusaini Dr. Nil Farakh binti Sulaiman Pn.Rusmanizah binti Ustati Pn.Evelyn Gnanam a/p William George Pn.Sarah binti Abd. Wahab Shahrani Pn.Yong Lee Choo JABATAN PENDIDIKAN ISLAM Ust.Ilias bin Embong Ust.Aleas bin Md Isa Dr. Zahariah bin Aiyub Ust. Mohd Bakri bin Aziz @ Saari JABATAN SAINS SOSIAL Hj Yahya bin Panot Cik Azimah binti A.Samah En. Zailani bin Yaacob Pn.Soon Yean Wan En.Mohd. Hanafi bin Zainal Samb 9604 9605 9616 9601 Email dr.muhammad@ipteknik.edu.my saadiah.dollah@ipteknik.edu.my

1 2 3 4 5 6 7 8

9715 9717 9644 9718 9716 9722 9720 9719

muaaz.mohd@ipteknik.edu.my kamasrsri@yahoo.com nazulmaster@yahoo.com normala1959@gmail.com sabariah.ismail@ipteknik.edu.my shamsuzlan@gmail.com hadiyatonmohdamin@ymail.com

1 2 3

9667 9640 9656

Ragu54@hotmail.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

9633 9677 9612 9673 9675 9638 9669 9676 9659 9658 9668

shamsuria64@gmail.com balkis83@gmail.com kalwantktd@gmail.com shanmugasundaram@ipteknik.edu.my zainonesa888@gmail.com nurwafi0002@yahoo.co.uk anis_464@yahoo.com.my azah_azmi@yahoo.com.my ramlan2000@yahoo.com wjenee@yahoo.com noorizan_baba@yahoo.com

1 2 3 4 5

9666 9678 9670 9671 9657

abry@gmail.com mbtpbc@gmail.com mrsparis98@yahoo.com kamiptek@yahoo.com elzanaddini@gmail.com

1 2 3 4 5 6

9631 9649 9645 9654 9646 9652

halezakhusaini@gmail.com nil.sulaiman@gmail.com rusmanizah@yahoo.com evelynjj99@yahoo.com sarahshahrani@gmail.com yongleechoo@hotmail.com

1 2 3 4

9661 9643 9650 9651

ile5608@yahoo.com Elmy99@hotmail.com aiyzek@gmail.com Bakri_ipg@yahoo.com

1 2 3 4 5

9664 9708 9705 9707 9713

yahya_444@yahoo.com.my azimahsamah@yahoo.com lanibocaay@gmail.com soonyeanwan@yahoo.com hanafi_z@oum.edu.my

Ishak Muhamad Yuszwan b. Suhaimy bin Ahmad Pn.com shima14@yahoo. Ishak bin Limat En.Siti Hendon binti Sheikh Abdullah Dr.syefoong@ipteknik. Ahamad Shabudin bin Yahaya En.T. Khairul b.com Faizah_md_ghazali@hotmail.com.com oonboeylay@yahoo. Aziz b.co.abubakar@gmail. Mat Zaki Noorul Asyikin binti Ramli 9662 razeya.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9724 9725 9727 9727 9726 9726 9726 9726 9726 9726 siatus09@gmail.Norisah binti Mohamed Nor Cik Tan Mun Wai Pn. Nizam b.com noermah2002@yahoo.com.edu.Faizah binti Md Ghazali En.com shaasma@hotmail.com munwaitan@yahoo.Khir Johari bin Mohd Ali Dr.Zainol@IPteknik.gov.my Shahril. Hj Rosehan bin Hashim En.my drshabudin@yahoo.ahmad@ipteknik.my Rbh140@hotmail.com ymtengkuzima@yahoo.ahmad@ipteknik.my 1 2 3 4 9660 9714 9712 9702 zas2003@streamyx.sg aziz_ina@yahoo.my normah. Yusof PUSAT SUMBER Ma Hamsiatus Sa'adiah binti Kamaruddin Suzilawati bt Salamat Valli a/p Selvearaja Othman bin Ali Mohd Sufian b.Normah binti Abd Aziz Pn.com kashfi2011@gmail.com haslinah.rahman@ipteknik.nmat@moe. Ishak bin Othman Dr.my 1 2 9636 9681 ishakothmanipt@yahoo.ramli@yahoo. Zulkifli Palakirushnan a/l Rajamanikam Abd.com cikgu_izan@yahoo.edu.edu.com 1 2 3 4 9634 9655 9691 9685 ishaklimat@yahoo. Rhahim Md.com 1 2 3 4 5 6 7 9663 9711 9639 9709 9710 9704 9706 ssitihendon@yahoo. Mohd Aminudin bin Abu Bakar En.com 1 2 3 4 5 6 9632 9648 9688 9687 9689 9686 nordinabubakar@yahoo.abd@gmail. Nik Mat Pn.jan@ipteknik.com rashidah.my hyroul@yahoo.com Noorul. Zainol bin Hassan JABATAN PENYELIDIKAN Dr Yee Sye Fong Dr.com 1 2 3 9635 9682 9642 yee.com 1 2 3 4 9665 9692 9693 9683 dtshan@yahoo. Malathi a/p Balakrishnan UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT & ELEKTRONIK En.uk riszam_001@yahoo.my ftroxx@yahoo.com khir2004ali@yahoo. Mohd Kashfi bin Mohd Jailani JABATAN PERDAGANGAN En.com .Norizan binti Ahmad Pn.com 1 2 3 4 5 6 9696 9797 9799 9777 9617 9776 aminudin. Mukhairi Mohd Hazri b.com daliquek@yahoo.com zam_iejam86@yahoo. Zaimuddin bin Hj Hussein JABATAN REKABENTUK & TEKNOLOGI / ELEKTRIK Dr. Nor Rashidah binti Ahmad Tn. Mohamed Shariff bin Salehuaddin Pn.Shaharudin bin Saad JABATAN KEJURUTERAAN (MEKANIKAL) En.Mohd Hashim bin Misron En. Mohd Nordin bin Abu Bakar En. Zainol Mohd. Sabri Cik Oon Boey Lay Pn.com suhaimy.Tengku Noor Zima binti Tuan Jaffar JABATAN SAINS Dr.Wan Noor Adzmin binti Mohd.1 JABATAN EKONOMI RUMAHTANGGA Pn.com Shah_ad04@yahoo. Nik Ibrahim b. Abd.Haslinah binti Abdullah En. Mohamad Aziz bin Sawal En.com ibrahim.edu.com malathibalakrishnan@ymail.edu.Shanmugam a/l Thangavelu En.edu.Rokiah bt Mohd Nazir Muhammad Shahril b.Siti Khadzimah binti Sallip Pn. Abdul Rahman JABATAN PENDIDIKAN JASMANI En.com zamaima@hotmail. Normah binti.com rvalli78@yahoo.Razeya Jan binti Mohd Shamsudin JABATAN MATEMATIK Pn.

1 2 3 4 5 6 UNIT PEPERIKSAAN DAN PENILAAN En.com. Azhar bin Hashim Cik DG. Mohd.com mohdfauzi.edu. Mohd Harath Ali Bajunid bin Omar Pn.awang@ipteknik. Kamaruddin bin Yahaya Nur Farina bt Kaslan UNIT LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN En.huda@ipteknik. Misri Mohd. Noreha binti Sarkawi En.com nanihlissra@gmail. Ali Saraswathy a/p Govindasamy UNIT KEWANGAN Roslan b Mohd Damri (Penolong Akauntan) Ahmad b. Romy bin Abd Kadir (Penolong KUKP) Pn. Razali Nanih @ Lissra bt Asing Normah bt. Ridzuan b.semutar@gmail.osman@ipteknik.gov.com.my norazian. Ashak Siti Zalina binti Mohd Shafei 9780 9637 9637 9637 9637 9637 ibnu_wardah@yahoo. Rosli bin Mat Rasit @ Abdul Naim Pn.Zamri bin Wahid Fariznor b. Othman Abd Rasyid b.com. Bibah binti AG.edu.my salmiah. Tamijan Mohd Azim b.idris@moe.my nurul.fadhilah@yahoo.com 1 2 3 4 5 9611 9610 9610 9610 9610 Mahidin. Najihah binti Mat Shah Mohd Fauzi b.sg .othman@ipgteknik.com Iman_najah@yahoo.my 1 2 3 4 9770 9773 9771 9772 azhar_s_h@yahoo. Ghazali bin Ismail En.my honeysweetpel@yahoo. Mahidin bin Awg Itam En. Mat Husin Amar Jeetha Singh a/l Inder Singh Md Rajab b.com hassan.com norehas@yahoo.com. Ramli Salmiah bt. Farah Farhana bt Rosli Azlina bt.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 9790 9779 9788 9789 9630 9626 9627 9627 9629 9629 9628 9628 9625 9625 9619 9623 9623 9619 9619 9620 zanariahsipon@yahoo. Tuah En. Mohamad Isa UNIT PRAKTIKUM En. Hassan bin Idris (Penolong KUKP) Pelangi bt Hj Sidi Jamaiah bt.yusuf@ipteknik. Syakima Ilyana binti Ibrahim Ustz. Mohd.my rasyid.com azmail77@yahoo.my harath_omar@yahoo.com kamary74@yahoo.com nemo_az@yahoo.edu. Mat Yusof Siti Asiah bt Zakaria @ Abdullah Yushaini bt Yunus Zunaidi bt.upp@gmail. Salehuddin Hairunnisah bt Alzakap Hanizawati bt Hamdan Mohd Hedzuan b. Abu Bakar Rafeah bt Mazilan Zuriaty bt. Mohd. Zanariah binti Sipon (Penolong KUKP) En.com abdaziz_osman@yahoo.com jamaiah.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9613 9798 9798 9690 9690 9614 9614 9615 9615 hairunnisah_2184@yahoo.com jamillah. Abd Aziz bin Osman Pn.Azemi bin Ismail Pn. Sapiah Uyuni binti Mohamed Yaacob Pn.kamaruddin@moe.my cikli98@yahoo. Osman Nurul Huda bt.edu.my amarjitsinghgill63@yahoo.gov. Siti Rapiah binti Abd Rahman En.my zaty19@yahoo. Fadhilah Norsham bt Abd Aziz UNIT KHIDMAT PENGURUSAN En. Zairazi Jamilah bt Kamaruddin Norazian bt. Munizar bin Hj Mohamad (KUKP) En.com abdrahmansitirapiah@yahoo.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9775 9795 9794 9695 9653 9694 9793 9796 ghaz175@hotmail.edu. Ahmad Norafaizan binti Nordin UNIT KOKURIKULUM En.com syakimah. Abi Sarwan bin Rose En.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful