SENARAI NOMBOR TELEFON IPG KAMPUS PENDIDIKAN TEKNIK,KOMPLEKS PENDIDIKAN NILAI,71760 BANDAR ENSTEK, NEGERI SEMBILAN

No.Tel : 06-7979600 No.Fax : 06-7979699 Bil 1 2 3 4 Nama Pensyarah Dr Muhammad bin Ab Rahman (Pengarah) Dr. Mahmud bin Yahaya (Timbalan Pengarah) Saadiah bt. Dollah Rosmawati bt. Mohd. Yusai JABATAN HAL EHWAL PELAJAR Ust. Muaaz bin Muhammad Pn. Kamsiah binti Ab Rashid En. Mohamed Nazul bin Ismail Pn. Normala binti Mohd Pn.Sabariah binti Ismail En.Shamsuzlan bin Mat Jusoh @ Mohd Yusof Hadiyaton bt. Mohd. Amin Saroja a/p Nadesan JABATAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN En.Aliyas bin Said En.Ng Hong Kee @ Aris Ng bin Abdullah En. Ragupathy a/l Poopala Rajah JABATAN ILMU PENDIDIKAN Pn.Shamsiah binti Md. Nasir Datin Che Balkis binti Ismail Datin Kalwant Kaur a/p Shingara Singh En.Sanmugasundaram a/l A. Ponnudurai Pn.Zainon binti Esa Pn. Haliza binti Hamzah Pn. Anisah binti Hashim Pn.Nor'Azah binti Ahmad Safran Dr.Ramlan bin Hamzah Dr. Wee Beng Neo @ Jennifer Pn.Noorizan bt Baba JABATAN PENGAJIAN MELAYU En.Ab. Rahim bin Md. Yasin Pn.Maria binti.Tahir Pn. Faridah binti Abdullah @ Muda En.Kamarudin bin Tahir En. Zawahir bin Ismail JABATAN BAHASA Pn.Haleza binti Khusaini Dr. Nil Farakh binti Sulaiman Pn.Rusmanizah binti Ustati Pn.Evelyn Gnanam a/p William George Pn.Sarah binti Abd. Wahab Shahrani Pn.Yong Lee Choo JABATAN PENDIDIKAN ISLAM Ust.Ilias bin Embong Ust.Aleas bin Md Isa Dr. Zahariah bin Aiyub Ust. Mohd Bakri bin Aziz @ Saari JABATAN SAINS SOSIAL Hj Yahya bin Panot Cik Azimah binti A.Samah En. Zailani bin Yaacob Pn.Soon Yean Wan En.Mohd. Hanafi bin Zainal Samb 9604 9605 9616 9601 Email dr.muhammad@ipteknik.edu.my saadiah.dollah@ipteknik.edu.my

1 2 3 4 5 6 7 8

9715 9717 9644 9718 9716 9722 9720 9719

muaaz.mohd@ipteknik.edu.my kamasrsri@yahoo.com nazulmaster@yahoo.com normala1959@gmail.com sabariah.ismail@ipteknik.edu.my shamsuzlan@gmail.com hadiyatonmohdamin@ymail.com

1 2 3

9667 9640 9656

Ragu54@hotmail.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

9633 9677 9612 9673 9675 9638 9669 9676 9659 9658 9668

shamsuria64@gmail.com balkis83@gmail.com kalwantktd@gmail.com shanmugasundaram@ipteknik.edu.my zainonesa888@gmail.com nurwafi0002@yahoo.co.uk anis_464@yahoo.com.my azah_azmi@yahoo.com.my ramlan2000@yahoo.com wjenee@yahoo.com noorizan_baba@yahoo.com

1 2 3 4 5

9666 9678 9670 9671 9657

abry@gmail.com mbtpbc@gmail.com mrsparis98@yahoo.com kamiptek@yahoo.com elzanaddini@gmail.com

1 2 3 4 5 6

9631 9649 9645 9654 9646 9652

halezakhusaini@gmail.com nil.sulaiman@gmail.com rusmanizah@yahoo.com evelynjj99@yahoo.com sarahshahrani@gmail.com yongleechoo@hotmail.com

1 2 3 4

9661 9643 9650 9651

ile5608@yahoo.com Elmy99@hotmail.com aiyzek@gmail.com Bakri_ipg@yahoo.com

1 2 3 4 5

9664 9708 9705 9707 9713

yahya_444@yahoo.com.my azimahsamah@yahoo.com lanibocaay@gmail.com soonyeanwan@yahoo.com hanafi_z@oum.edu.my

co.com 1 2 3 4 9634 9655 9691 9685 ishaklimat@yahoo.com. Zainol Mohd.com munwaitan@yahoo.com cikgu_izan@yahoo.com zam_iejam86@yahoo.1 JABATAN EKONOMI RUMAHTANGGA Pn. Abd. Mat Zaki Noorul Asyikin binti Ramli 9662 razeya. Nor Rashidah binti Ahmad Tn. Mohd Kashfi bin Mohd Jailani JABATAN PERDAGANGAN En.abd@gmail.com .Shanmugam a/l Thangavelu En.my ftroxx@yahoo.ahmad@ipteknik.gov.com ibrahim.edu. Ahamad Shabudin bin Yahaya En.com khir2004ali@yahoo.com oonboeylay@yahoo. Ishak bin Limat En.com noermah2002@yahoo.my Shahril. Zulkifli Palakirushnan a/l Rajamanikam Abd. Zaimuddin bin Hj Hussein JABATAN REKABENTUK & TEKNOLOGI / ELEKTRIK Dr.com rvalli78@yahoo.com 1 2 3 4 9665 9692 9693 9683 dtshan@yahoo.Haslinah binti Abdullah En.syefoong@ipteknik.my normah. Nik Mat Pn. Zainol bin Hassan JABATAN PENYELIDIKAN Dr Yee Sye Fong Dr. Mukhairi Mohd Hazri b.Norisah binti Mohamed Nor Cik Tan Mun Wai Pn.com Noorul. Nizam b. Aziz b.com suhaimy.edu.com 1 2 3 4 5 6 7 9663 9711 9639 9709 9710 9704 9706 ssitihendon@yahoo.com shima14@yahoo. Khairul b.my 1 2 3 4 9660 9714 9712 9702 zas2003@streamyx.com rashidah.jan@ipteknik.Normah binti Abd Aziz Pn.Siti Hendon binti Sheikh Abdullah Dr.edu.Khir Johari bin Mohd Ali Dr. Hj Rosehan bin Hashim En. Yusof PUSAT SUMBER Ma Hamsiatus Sa'adiah binti Kamaruddin Suzilawati bt Salamat Valli a/p Selvearaja Othman bin Ali Mohd Sufian b. Mohamed Shariff bin Salehuaddin Pn.ahmad@ipteknik. Mohd Aminudin bin Abu Bakar En.Wan Noor Adzmin binti Mohd. Ishak bin Othman Dr.Norizan binti Ahmad Pn. Rhahim Md. Suhaimy bin Ahmad Pn.com Shah_ad04@yahoo.edu.com 1 2 3 4 5 6 9632 9648 9688 9687 9689 9686 nordinabubakar@yahoo. Nik Ibrahim b.my hyroul@yahoo.rahman@ipteknik.com kashfi2011@gmail.Faizah binti Md Ghazali En. Malathi a/p Balakrishnan UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT & ELEKTRONIK En.com 1 2 3 9635 9682 9642 yee.nmat@moe.edu.Rokiah bt Mohd Nazir Muhammad Shahril b.Zainol@IPteknik.uk riszam_001@yahoo. Normah binti. Mohamad Aziz bin Sawal En.Razeya Jan binti Mohd Shamsudin JABATAN MATEMATIK Pn.my drshabudin@yahoo.com haslinah. Sabri Cik Oon Boey Lay Pn.com shaasma@hotmail.com 1 2 3 4 5 6 9696 9797 9799 9777 9617 9776 aminudin.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9724 9725 9727 9727 9726 9726 9726 9726 9726 9726 siatus09@gmail.my Rbh140@hotmail.ramli@yahoo.Tengku Noor Zima binti Tuan Jaffar JABATAN SAINS Dr.com ymtengkuzima@yahoo.abubakar@gmail.T.my 1 2 9636 9681 ishakothmanipt@yahoo. Ishak Muhamad Yuszwan b.sg aziz_ina@yahoo.com daliquek@yahoo.Mohd Hashim bin Misron En. Abdul Rahman JABATAN PENDIDIKAN JASMANI En.edu. Mohd Nordin bin Abu Bakar En.com Faizah_md_ghazali@hotmail.com.com malathibalakrishnan@ymail.Siti Khadzimah binti Sallip Pn.Shaharudin bin Saad JABATAN KEJURUTERAAN (MEKANIKAL) En.com zamaima@hotmail.

com mohdfauzi.semutar@gmail.com jamillah.1 2 3 4 5 6 UNIT PEPERIKSAAN DAN PENILAAN En. Mohd.my nurul.edu. Sapiah Uyuni binti Mohamed Yaacob Pn. Zairazi Jamilah bt Kamaruddin Norazian bt.edu. Noreha binti Sarkawi En.com hassan.com 1 2 3 4 5 9611 9610 9610 9610 9610 Mahidin. Ashak Siti Zalina binti Mohd Shafei 9780 9637 9637 9637 9637 9637 ibnu_wardah@yahoo. Kamaruddin bin Yahaya Nur Farina bt Kaslan UNIT LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN En.my salmiah.com nemo_az@yahoo.upp@gmail. Othman Abd Rasyid b. Zanariah binti Sipon (Penolong KUKP) En. Osman Nurul Huda bt. Azhar bin Hashim Cik DG. Mohd. Mat Yusof Siti Asiah bt Zakaria @ Abdullah Yushaini bt Yunus Zunaidi bt.edu. Farah Farhana bt Rosli Azlina bt.my amarjitsinghgill63@yahoo. Tuah En.com syakimah.gov. Razali Nanih @ Lissra bt Asing Normah bt.edu. Ridzuan b. Ghazali bin Ismail En.com. Romy bin Abd Kadir (Penolong KUKP) Pn. Ramli Salmiah bt. Hassan bin Idris (Penolong KUKP) Pelangi bt Hj Sidi Jamaiah bt.awang@ipteknik.my 1 2 3 4 9770 9773 9771 9772 azhar_s_h@yahoo. Mohamad Isa UNIT PRAKTIKUM En.com nanihlissra@gmail. Abu Bakar Rafeah bt Mazilan Zuriaty bt. Najihah binti Mat Shah Mohd Fauzi b. Tamijan Mohd Azim b.com norehas@yahoo.fadhilah@yahoo. Fadhilah Norsham bt Abd Aziz UNIT KHIDMAT PENGURUSAN En.my honeysweetpel@yahoo.osman@ipteknik. Munizar bin Hj Mohamad (KUKP) En.my harath_omar@yahoo. Mahidin bin Awg Itam En. Misri Mohd. Abd Aziz bin Osman Pn.my zaty19@yahoo.my cikli98@yahoo.com abdaziz_osman@yahoo.Zamri bin Wahid Fariznor b.com abdrahmansitirapiah@yahoo.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9775 9795 9794 9695 9653 9694 9793 9796 ghaz175@hotmail.sg .othman@ipgteknik.kamaruddin@moe. Mohd. Rosli bin Mat Rasit @ Abdul Naim Pn. Mat Husin Amar Jeetha Singh a/l Inder Singh Md Rajab b.com Iman_najah@yahoo.my rasyid. Mohd Harath Ali Bajunid bin Omar Pn.com.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9613 9798 9798 9690 9690 9614 9614 9615 9615 hairunnisah_2184@yahoo. Syakima Ilyana binti Ibrahim Ustz.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 9790 9779 9788 9789 9630 9626 9627 9627 9629 9629 9628 9628 9625 9625 9619 9623 9623 9619 9619 9620 zanariahsipon@yahoo.com. Ahmad Norafaizan binti Nordin UNIT KOKURIKULUM En.my norazian.gov. Ali Saraswathy a/p Govindasamy UNIT KEWANGAN Roslan b Mohd Damri (Penolong Akauntan) Ahmad b.com kamary74@yahoo.edu. Salehuddin Hairunnisah bt Alzakap Hanizawati bt Hamdan Mohd Hedzuan b.yusuf@ipteknik. Bibah binti AG.com azmail77@yahoo.com jamaiah.huda@ipteknik.Azemi bin Ismail Pn. Siti Rapiah binti Abd Rahman En. Abi Sarwan bin Rose En.com.idris@moe.

Sign up to vote on this title
UsefulNot useful