P. 1
Direktori Ipg Kampus Teknik

Direktori Ipg Kampus Teknik

|Views: 166|Likes:
Dipublikasikan oleh El Luqman
direktori
direktori

More info:

Published by: El Luqman on Jun 18, 2013
Hak Cipta:Attribution Non-commercial

Availability:

Read on Scribd mobile: iPhone, iPad and Android.
download as XLS, PDF, TXT or read online from Scribd
See more
See less

10/12/2015

pdf

text

original

SENARAI NOMBOR TELEFON IPG KAMPUS PENDIDIKAN TEKNIK,KOMPLEKS PENDIDIKAN NILAI,71760 BANDAR ENSTEK, NEGERI SEMBILAN

No.Tel : 06-7979600 No.Fax : 06-7979699 Bil 1 2 3 4 Nama Pensyarah Dr Muhammad bin Ab Rahman (Pengarah) Dr. Mahmud bin Yahaya (Timbalan Pengarah) Saadiah bt. Dollah Rosmawati bt. Mohd. Yusai JABATAN HAL EHWAL PELAJAR Ust. Muaaz bin Muhammad Pn. Kamsiah binti Ab Rashid En. Mohamed Nazul bin Ismail Pn. Normala binti Mohd Pn.Sabariah binti Ismail En.Shamsuzlan bin Mat Jusoh @ Mohd Yusof Hadiyaton bt. Mohd. Amin Saroja a/p Nadesan JABATAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN En.Aliyas bin Said En.Ng Hong Kee @ Aris Ng bin Abdullah En. Ragupathy a/l Poopala Rajah JABATAN ILMU PENDIDIKAN Pn.Shamsiah binti Md. Nasir Datin Che Balkis binti Ismail Datin Kalwant Kaur a/p Shingara Singh En.Sanmugasundaram a/l A. Ponnudurai Pn.Zainon binti Esa Pn. Haliza binti Hamzah Pn. Anisah binti Hashim Pn.Nor'Azah binti Ahmad Safran Dr.Ramlan bin Hamzah Dr. Wee Beng Neo @ Jennifer Pn.Noorizan bt Baba JABATAN PENGAJIAN MELAYU En.Ab. Rahim bin Md. Yasin Pn.Maria binti.Tahir Pn. Faridah binti Abdullah @ Muda En.Kamarudin bin Tahir En. Zawahir bin Ismail JABATAN BAHASA Pn.Haleza binti Khusaini Dr. Nil Farakh binti Sulaiman Pn.Rusmanizah binti Ustati Pn.Evelyn Gnanam a/p William George Pn.Sarah binti Abd. Wahab Shahrani Pn.Yong Lee Choo JABATAN PENDIDIKAN ISLAM Ust.Ilias bin Embong Ust.Aleas bin Md Isa Dr. Zahariah bin Aiyub Ust. Mohd Bakri bin Aziz @ Saari JABATAN SAINS SOSIAL Hj Yahya bin Panot Cik Azimah binti A.Samah En. Zailani bin Yaacob Pn.Soon Yean Wan En.Mohd. Hanafi bin Zainal Samb 9604 9605 9616 9601 Email dr.muhammad@ipteknik.edu.my saadiah.dollah@ipteknik.edu.my

1 2 3 4 5 6 7 8

9715 9717 9644 9718 9716 9722 9720 9719

muaaz.mohd@ipteknik.edu.my kamasrsri@yahoo.com nazulmaster@yahoo.com normala1959@gmail.com sabariah.ismail@ipteknik.edu.my shamsuzlan@gmail.com hadiyatonmohdamin@ymail.com

1 2 3

9667 9640 9656

Ragu54@hotmail.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

9633 9677 9612 9673 9675 9638 9669 9676 9659 9658 9668

shamsuria64@gmail.com balkis83@gmail.com kalwantktd@gmail.com shanmugasundaram@ipteknik.edu.my zainonesa888@gmail.com nurwafi0002@yahoo.co.uk anis_464@yahoo.com.my azah_azmi@yahoo.com.my ramlan2000@yahoo.com wjenee@yahoo.com noorizan_baba@yahoo.com

1 2 3 4 5

9666 9678 9670 9671 9657

abry@gmail.com mbtpbc@gmail.com mrsparis98@yahoo.com kamiptek@yahoo.com elzanaddini@gmail.com

1 2 3 4 5 6

9631 9649 9645 9654 9646 9652

halezakhusaini@gmail.com nil.sulaiman@gmail.com rusmanizah@yahoo.com evelynjj99@yahoo.com sarahshahrani@gmail.com yongleechoo@hotmail.com

1 2 3 4

9661 9643 9650 9651

ile5608@yahoo.com Elmy99@hotmail.com aiyzek@gmail.com Bakri_ipg@yahoo.com

1 2 3 4 5

9664 9708 9705 9707 9713

yahya_444@yahoo.com.my azimahsamah@yahoo.com lanibocaay@gmail.com soonyeanwan@yahoo.com hanafi_z@oum.edu.my

com 1 2 3 4 5 6 7 9663 9711 9639 9709 9710 9704 9706 ssitihendon@yahoo.my 1 2 3 4 9660 9714 9712 9702 zas2003@streamyx.gov.edu.com kashfi2011@gmail.com suhaimy.Siti Khadzimah binti Sallip Pn.Tengku Noor Zima binti Tuan Jaffar JABATAN SAINS Dr.my Shahril.com Noorul. Nik Mat Pn.Norizan binti Ahmad Pn.Faizah binti Md Ghazali En.edu. Malathi a/p Balakrishnan UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT & ELEKTRONIK En.Mohd Hashim bin Misron En.Shaharudin bin Saad JABATAN KEJURUTERAAN (MEKANIKAL) En.Haslinah binti Abdullah En.com 1 2 3 4 5 6 9632 9648 9688 9687 9689 9686 nordinabubakar@yahoo.com 1 2 3 4 5 6 9696 9797 9799 9777 9617 9776 aminudin.Zainol@IPteknik.edu.rahman@ipteknik.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9724 9725 9727 9727 9726 9726 9726 9726 9726 9726 siatus09@gmail. Nizam b. Sabri Cik Oon Boey Lay Pn.com daliquek@yahoo.my hyroul@yahoo. Ishak bin Othman Dr.com 1 2 3 4 9634 9655 9691 9685 ishaklimat@yahoo.1 JABATAN EKONOMI RUMAHTANGGA Pn. Zainol Mohd. Khairul b. Mohd Kashfi bin Mohd Jailani JABATAN PERDAGANGAN En. Suhaimy bin Ahmad Pn. Mohamad Aziz bin Sawal En. Ahamad Shabudin bin Yahaya En.Normah binti Abd Aziz Pn.Khir Johari bin Mohd Ali Dr.com ibrahim.Razeya Jan binti Mohd Shamsudin JABATAN MATEMATIK Pn.com 1 2 3 4 9665 9692 9693 9683 dtshan@yahoo.com. Nor Rashidah binti Ahmad Tn.com khir2004ali@yahoo.my ftroxx@yahoo. Nik Ibrahim b.edu.my normah. Zulkifli Palakirushnan a/l Rajamanikam Abd.ahmad@ipteknik. Abdul Rahman JABATAN PENDIDIKAN JASMANI En.com shaasma@hotmail. Mat Zaki Noorul Asyikin binti Ramli 9662 razeya. Abd.com.sg aziz_ina@yahoo. Aziz b. Normah binti.Siti Hendon binti Sheikh Abdullah Dr.com munwaitan@yahoo.nmat@moe.jan@ipteknik.edu.com zamaima@hotmail.my drshabudin@yahoo. Hj Rosehan bin Hashim En.syefoong@ipteknik.abd@gmail.uk riszam_001@yahoo.com oonboeylay@yahoo.com Shah_ad04@yahoo.ramli@yahoo.com haslinah.Norisah binti Mohamed Nor Cik Tan Mun Wai Pn.my Rbh140@hotmail. Rhahim Md. Mukhairi Mohd Hazri b. Mohd Nordin bin Abu Bakar En. Ishak Muhamad Yuszwan b. Ishak bin Limat En.com shima14@yahoo. Mohamed Shariff bin Salehuaddin Pn.co.com Faizah_md_ghazali@hotmail.com rvalli78@yahoo. Zaimuddin bin Hj Hussein JABATAN REKABENTUK & TEKNOLOGI / ELEKTRIK Dr.Rokiah bt Mohd Nazir Muhammad Shahril b. Yusof PUSAT SUMBER Ma Hamsiatus Sa'adiah binti Kamaruddin Suzilawati bt Salamat Valli a/p Selvearaja Othman bin Ali Mohd Sufian b.edu.com cikgu_izan@yahoo.T.my 1 2 9636 9681 ishakothmanipt@yahoo.ahmad@ipteknik.com rashidah.com malathibalakrishnan@ymail.com ymtengkuzima@yahoo.Shanmugam a/l Thangavelu En.com zam_iejam86@yahoo.com . Mohd Aminudin bin Abu Bakar En.com 1 2 3 9635 9682 9642 yee. Zainol bin Hassan JABATAN PENYELIDIKAN Dr Yee Sye Fong Dr.com noermah2002@yahoo.abubakar@gmail.Wan Noor Adzmin binti Mohd.

com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 9790 9779 9788 9789 9630 9626 9627 9627 9629 9629 9628 9628 9625 9625 9619 9623 9623 9619 9619 9620 zanariahsipon@yahoo.idris@moe.my cikli98@yahoo. Mohamad Isa UNIT PRAKTIKUM En.my nurul. Tuah En. Najihah binti Mat Shah Mohd Fauzi b. Syakima Ilyana binti Ibrahim Ustz.com.semutar@gmail. Ali Saraswathy a/p Govindasamy UNIT KEWANGAN Roslan b Mohd Damri (Penolong Akauntan) Ahmad b. Abi Sarwan bin Rose En.com syakimah.my zaty19@yahoo.1 2 3 4 5 6 UNIT PEPERIKSAAN DAN PENILAAN En.edu.my harath_omar@yahoo.upp@gmail.huda@ipteknik.my 1 2 3 4 9770 9773 9771 9772 azhar_s_h@yahoo.com. Osman Nurul Huda bt. Fadhilah Norsham bt Abd Aziz UNIT KHIDMAT PENGURUSAN En. Siti Rapiah binti Abd Rahman En.com abdrahmansitirapiah@yahoo.gov.edu. Ashak Siti Zalina binti Mohd Shafei 9780 9637 9637 9637 9637 9637 ibnu_wardah@yahoo. Mat Yusof Siti Asiah bt Zakaria @ Abdullah Yushaini bt Yunus Zunaidi bt.my amarjitsinghgill63@yahoo. Mohd. Munizar bin Hj Mohamad (KUKP) En. Kamaruddin bin Yahaya Nur Farina bt Kaslan UNIT LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN En. Mahidin bin Awg Itam En.com mohdfauzi. Mohd Harath Ali Bajunid bin Omar Pn.com jamaiah.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9775 9795 9794 9695 9653 9694 9793 9796 ghaz175@hotmail. Mohd.com kamary74@yahoo. Zanariah binti Sipon (Penolong KUKP) En. Razali Nanih @ Lissra bt Asing Normah bt. Mohd. Salehuddin Hairunnisah bt Alzakap Hanizawati bt Hamdan Mohd Hedzuan b.com 1 2 3 4 5 9611 9610 9610 9610 9610 Mahidin. Azhar bin Hashim Cik DG.my honeysweetpel@yahoo.com nanihlissra@gmail. Noreha binti Sarkawi En.com abdaziz_osman@yahoo.edu.kamaruddin@moe. Ghazali bin Ismail En. Sapiah Uyuni binti Mohamed Yaacob Pn.fadhilah@yahoo.gov.com azmail77@yahoo. Ramli Salmiah bt.sg . Othman Abd Rasyid b. Ridzuan b. Ahmad Norafaizan binti Nordin UNIT KOKURIKULUM En.com nemo_az@yahoo. Mat Husin Amar Jeetha Singh a/l Inder Singh Md Rajab b.com norehas@yahoo.com.edu.my salmiah.othman@ipgteknik. Zairazi Jamilah bt Kamaruddin Norazian bt. Bibah binti AG. Romy bin Abd Kadir (Penolong KUKP) Pn.Azemi bin Ismail Pn. Tamijan Mohd Azim b. Abu Bakar Rafeah bt Mazilan Zuriaty bt.edu. Farah Farhana bt Rosli Azlina bt.yusuf@ipteknik. Hassan bin Idris (Penolong KUKP) Pelangi bt Hj Sidi Jamaiah bt.com jamillah.osman@ipteknik.Zamri bin Wahid Fariznor b.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9613 9798 9798 9690 9690 9614 9614 9615 9615 hairunnisah_2184@yahoo.awang@ipteknik.com.com hassan. Rosli bin Mat Rasit @ Abdul Naim Pn.my norazian. Abd Aziz bin Osman Pn.com Iman_najah@yahoo.my rasyid. Misri Mohd.

You're Reading a Free Preview

Mengunduh
scribd
/*********** DO NOT ALTER ANYTHING BELOW THIS LINE ! ************/ var s_code=s.t();if(s_code)document.write(s_code)//-->