SENARAI NOMBOR TELEFON IPG KAMPUS PENDIDIKAN TEKNIK,KOMPLEKS PENDIDIKAN NILAI,71760 BANDAR ENSTEK, NEGERI SEMBILAN

No.Tel : 06-7979600 No.Fax : 06-7979699 Bil 1 2 3 4 Nama Pensyarah Dr Muhammad bin Ab Rahman (Pengarah) Dr. Mahmud bin Yahaya (Timbalan Pengarah) Saadiah bt. Dollah Rosmawati bt. Mohd. Yusai JABATAN HAL EHWAL PELAJAR Ust. Muaaz bin Muhammad Pn. Kamsiah binti Ab Rashid En. Mohamed Nazul bin Ismail Pn. Normala binti Mohd Pn.Sabariah binti Ismail En.Shamsuzlan bin Mat Jusoh @ Mohd Yusof Hadiyaton bt. Mohd. Amin Saroja a/p Nadesan JABATAN TEKNOLOGI PENDIDIKAN En.Aliyas bin Said En.Ng Hong Kee @ Aris Ng bin Abdullah En. Ragupathy a/l Poopala Rajah JABATAN ILMU PENDIDIKAN Pn.Shamsiah binti Md. Nasir Datin Che Balkis binti Ismail Datin Kalwant Kaur a/p Shingara Singh En.Sanmugasundaram a/l A. Ponnudurai Pn.Zainon binti Esa Pn. Haliza binti Hamzah Pn. Anisah binti Hashim Pn.Nor'Azah binti Ahmad Safran Dr.Ramlan bin Hamzah Dr. Wee Beng Neo @ Jennifer Pn.Noorizan bt Baba JABATAN PENGAJIAN MELAYU En.Ab. Rahim bin Md. Yasin Pn.Maria binti.Tahir Pn. Faridah binti Abdullah @ Muda En.Kamarudin bin Tahir En. Zawahir bin Ismail JABATAN BAHASA Pn.Haleza binti Khusaini Dr. Nil Farakh binti Sulaiman Pn.Rusmanizah binti Ustati Pn.Evelyn Gnanam a/p William George Pn.Sarah binti Abd. Wahab Shahrani Pn.Yong Lee Choo JABATAN PENDIDIKAN ISLAM Ust.Ilias bin Embong Ust.Aleas bin Md Isa Dr. Zahariah bin Aiyub Ust. Mohd Bakri bin Aziz @ Saari JABATAN SAINS SOSIAL Hj Yahya bin Panot Cik Azimah binti A.Samah En. Zailani bin Yaacob Pn.Soon Yean Wan En.Mohd. Hanafi bin Zainal Samb 9604 9605 9616 9601 Email dr.muhammad@ipteknik.edu.my saadiah.dollah@ipteknik.edu.my

1 2 3 4 5 6 7 8

9715 9717 9644 9718 9716 9722 9720 9719

muaaz.mohd@ipteknik.edu.my kamasrsri@yahoo.com nazulmaster@yahoo.com normala1959@gmail.com sabariah.ismail@ipteknik.edu.my shamsuzlan@gmail.com hadiyatonmohdamin@ymail.com

1 2 3

9667 9640 9656

Ragu54@hotmail.com

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

9633 9677 9612 9673 9675 9638 9669 9676 9659 9658 9668

shamsuria64@gmail.com balkis83@gmail.com kalwantktd@gmail.com shanmugasundaram@ipteknik.edu.my zainonesa888@gmail.com nurwafi0002@yahoo.co.uk anis_464@yahoo.com.my azah_azmi@yahoo.com.my ramlan2000@yahoo.com wjenee@yahoo.com noorizan_baba@yahoo.com

1 2 3 4 5

9666 9678 9670 9671 9657

abry@gmail.com mbtpbc@gmail.com mrsparis98@yahoo.com kamiptek@yahoo.com elzanaddini@gmail.com

1 2 3 4 5 6

9631 9649 9645 9654 9646 9652

halezakhusaini@gmail.com nil.sulaiman@gmail.com rusmanizah@yahoo.com evelynjj99@yahoo.com sarahshahrani@gmail.com yongleechoo@hotmail.com

1 2 3 4

9661 9643 9650 9651

ile5608@yahoo.com Elmy99@hotmail.com aiyzek@gmail.com Bakri_ipg@yahoo.com

1 2 3 4 5

9664 9708 9705 9707 9713

yahya_444@yahoo.com.my azimahsamah@yahoo.com lanibocaay@gmail.com soonyeanwan@yahoo.com hanafi_z@oum.edu.my

Norisah binti Mohamed Nor Cik Tan Mun Wai Pn.com zamaima@hotmail.com malathibalakrishnan@ymail. Khairul b.com 1 2 3 4 5 6 9632 9648 9688 9687 9689 9686 nordinabubakar@yahoo. Mohd Kashfi bin Mohd Jailani JABATAN PERDAGANGAN En.Wan Noor Adzmin binti Mohd.com 1 2 3 4 9665 9692 9693 9683 dtshan@yahoo.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 9724 9725 9727 9727 9726 9726 9726 9726 9726 9726 siatus09@gmail.my Shahril. Zainol Mohd. Nik Ibrahim b.com rashidah.com oonboeylay@yahoo. Nik Mat Pn. Hj Rosehan bin Hashim En.my 1 2 9636 9681 ishakothmanipt@yahoo. Ahamad Shabudin bin Yahaya En.com rvalli78@yahoo.com 1 2 3 4 5 6 9696 9797 9799 9777 9617 9776 aminudin. Zaimuddin bin Hj Hussein JABATAN REKABENTUK & TEKNOLOGI / ELEKTRIK Dr.Haslinah binti Abdullah En.ramli@yahoo. Abd.com Shah_ad04@yahoo.abubakar@gmail.Faizah binti Md Ghazali En.abd@gmail.sg aziz_ina@yahoo.syefoong@ipteknik. Zainol bin Hassan JABATAN PENYELIDIKAN Dr Yee Sye Fong Dr.uk riszam_001@yahoo.edu. Normah binti.com ymtengkuzima@yahoo. Mat Zaki Noorul Asyikin binti Ramli 9662 razeya.com. Ishak bin Limat En. Ishak Muhamad Yuszwan b.my hyroul@yahoo.Siti Hendon binti Sheikh Abdullah Dr. Mohamed Shariff bin Salehuaddin Pn.com shima14@yahoo.Rokiah bt Mohd Nazir Muhammad Shahril b.com 1 2 3 4 9634 9655 9691 9685 ishaklimat@yahoo. Aziz b. Nor Rashidah binti Ahmad Tn.my ftroxx@yahoo.nmat@moe. Zulkifli Palakirushnan a/l Rajamanikam Abd.com shaasma@hotmail.Zainol@IPteknik.Tengku Noor Zima binti Tuan Jaffar JABATAN SAINS Dr.com noermah2002@yahoo.my Rbh140@hotmail.Norizan binti Ahmad Pn.Normah binti Abd Aziz Pn.com cikgu_izan@yahoo.co. Suhaimy bin Ahmad Pn.com munwaitan@yahoo.com kashfi2011@gmail.Razeya Jan binti Mohd Shamsudin JABATAN MATEMATIK Pn.gov.my 1 2 3 4 9660 9714 9712 9702 zas2003@streamyx. Rhahim Md. Sabri Cik Oon Boey Lay Pn.com khir2004ali@yahoo.jan@ipteknik.Khir Johari bin Mohd Ali Dr.com Faizah_md_ghazali@hotmail. Abdul Rahman JABATAN PENDIDIKAN JASMANI En. Ishak bin Othman Dr. Yusof PUSAT SUMBER Ma Hamsiatus Sa'adiah binti Kamaruddin Suzilawati bt Salamat Valli a/p Selvearaja Othman bin Ali Mohd Sufian b.edu.com zam_iejam86@yahoo. Mohd Nordin bin Abu Bakar En.edu. Mohd Aminudin bin Abu Bakar En.edu.edu.com 1 2 3 9635 9682 9642 yee.Siti Khadzimah binti Sallip Pn.Shaharudin bin Saad JABATAN KEJURUTERAAN (MEKANIKAL) En.Shanmugam a/l Thangavelu En.com haslinah.1 JABATAN EKONOMI RUMAHTANGGA Pn.com.ahmad@ipteknik. Mohamad Aziz bin Sawal En. Malathi a/p Balakrishnan UNIT TEKNOLOGI MAKLUMAT & ELEKTRONIK En.my normah.com 1 2 3 4 5 6 7 9663 9711 9639 9709 9710 9704 9706 ssitihendon@yahoo.edu.com suhaimy.com .T.com Noorul. Mukhairi Mohd Hazri b.rahman@ipteknik. Nizam b.my drshabudin@yahoo.com ibrahim.ahmad@ipteknik.Mohd Hashim bin Misron En.com daliquek@yahoo.

Azhar bin Hashim Cik DG. Farah Farhana bt Rosli Azlina bt. Abu Bakar Rafeah bt Mazilan Zuriaty bt.com norehas@yahoo.com. Ahmad Norafaizan binti Nordin UNIT KOKURIKULUM En.com jamaiah. Rosli bin Mat Rasit @ Abdul Naim Pn.osman@ipteknik.Zamri bin Wahid Fariznor b. Mohd.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 9613 9798 9798 9690 9690 9614 9614 9615 9615 hairunnisah_2184@yahoo. Abi Sarwan bin Rose En. Najihah binti Mat Shah Mohd Fauzi b.com syakimah.my zaty19@yahoo.edu. Tuah En.yusuf@ipteknik. Mohd Harath Ali Bajunid bin Omar Pn. Syakima Ilyana binti Ibrahim Ustz. Mohamad Isa UNIT PRAKTIKUM En.fadhilah@yahoo.huda@ipteknik.semutar@gmail. Hassan bin Idris (Penolong KUKP) Pelangi bt Hj Sidi Jamaiah bt.edu. Misri Mohd.edu. Othman Abd Rasyid b.kamaruddin@moe.com. Razali Nanih @ Lissra bt Asing Normah bt.my honeysweetpel@yahoo.upp@gmail.com mohdfauzi.com Iman_najah@yahoo.my cikli98@yahoo. Ramli Salmiah bt.com azmail77@yahoo.gov. Sapiah Uyuni binti Mohamed Yaacob Pn. Fadhilah Norsham bt Abd Aziz UNIT KHIDMAT PENGURUSAN En. Ashak Siti Zalina binti Mohd Shafei 9780 9637 9637 9637 9637 9637 ibnu_wardah@yahoo.idris@moe. Tamijan Mohd Azim b.gov.com abdaziz_osman@yahoo.sg . Munizar bin Hj Mohamad (KUKP) En.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 9790 9779 9788 9789 9630 9626 9627 9627 9629 9629 9628 9628 9625 9625 9619 9623 9623 9619 9619 9620 zanariahsipon@yahoo. Abd Aziz bin Osman Pn. Mat Yusof Siti Asiah bt Zakaria @ Abdullah Yushaini bt Yunus Zunaidi bt.awang@ipteknik.my 1 2 3 4 9770 9773 9771 9772 azhar_s_h@yahoo.edu. Mohd.com abdrahmansitirapiah@yahoo.com kamary74@yahoo.my norazian. Ali Saraswathy a/p Govindasamy UNIT KEWANGAN Roslan b Mohd Damri (Penolong Akauntan) Ahmad b.com 1 2 3 4 5 9611 9610 9610 9610 9610 Mahidin.com.my amarjitsinghgill63@yahoo. Zanariah binti Sipon (Penolong KUKP) En. Noreha binti Sarkawi En.my nurul.com jamillah. Zairazi Jamilah bt Kamaruddin Norazian bt. Romy bin Abd Kadir (Penolong KUKP) Pn. Kamaruddin bin Yahaya Nur Farina bt Kaslan UNIT LATIHAN DALAM PERKHIDMATAN En.com nanihlissra@gmail. Osman Nurul Huda bt.edu.my harath_omar@yahoo. Bibah binti AG.com.1 2 3 4 5 6 UNIT PEPERIKSAAN DAN PENILAAN En.com hassan.othman@ipgteknik.my salmiah.my rasyid. Mahidin bin Awg Itam En.com nemo_az@yahoo. Siti Rapiah binti Abd Rahman En.Azemi bin Ismail Pn. Ridzuan b. Salehuddin Hairunnisah bt Alzakap Hanizawati bt Hamdan Mohd Hedzuan b. Mohd. Mat Husin Amar Jeetha Singh a/l Inder Singh Md Rajab b.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9775 9795 9794 9695 9653 9694 9793 9796 ghaz175@hotmail. Ghazali bin Ismail En.