Anda di halaman 1dari 13

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 6 Januari 2018 HARI Selasa


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 4 Al Zarqali
MASA 8 11.30 - 12.00 9 12.00 - 12.30
TEMA BAHAGIAN A : KEMAHIRAN GEOGRAFI
TAJUK 1. Kedudukan
Menentukan kedudukan dengan menggunakan peta topograf berasaskan
OBJEKTIF PEMBELAJARAN Rujukan Grid (RG).
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:
Mengenalpasti sistem grid kebangsaan.
Menyatakan kedudukan dengan menggunakan peta topograf berasaskan RG 4
HASIL PEMBELAJARAN angka dan RG 6 angka
· RG 4 angka
· RG 6 angka
1. guru membacakan objektif pembelajaran
2. murid mengenalpasti sistem grid kebangsaan
3. murid diberikan peta topograf kawasan
4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
AKTIVITI PEMBELAJARAN
rujukan grid 4 angka tempat tersebut
4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
rujukan grid 6 angka tempat tersebut
6. seorang murid dipilih untuk memberi rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK)
Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
rujukan grid 4 & 6 angka tempat tersebut

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 6 Januari 2019 HARI Ahad


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 2
KELAS 5 Al Kindi
MASA 2 8.30 - 9.00 3 9.00 - 9.30
TEMA TEMA 4: DINAMIK PENDUDUK
TAJUK 4.1 Taburan penduduk
OBJEKTIF PEMBELAJARAN Memahami taburan penduduk dan faktor-faktor yang mempengaruhinya.

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:


HASIL PEMBELAJARAN Mengenal pasti taburan penduduk:
· Malaysia
1. Guru membacakan objektif pembelajaran pada hari ini
2. guru menunjukkan peta taburan penduduk malaysia
3. murid menjalankan perbincangan bagi mengenalpasti kawasan
-berpenduduk padat
AKTIVITI PEMBELAJARAN
-berpenduduk sederhana padat
-berpenduduk kurang padat
4. murid menamakan kawasan berdasarkan hasil perbincangan
5. wakil murid menyatakan rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Lain- lain
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. murid menamakan kawasan berdasarkan hasil perbincangan

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 3 Januari 2019 HARI Khamis


MATA PELAJARAN MINGGU 1
KELAS 4 Al Biruni
MASA 8 11.30 - 12.00 9 12.00 - 12.30
TEMA PENGENALAN KEPADA SAINS
TAJUK BAB 1: PENYIASATAN SAINTIFIK
1.2 Menyedari kepentingan mengamalkan sikap saintifk dan nilai murni semasa
OBJEKTIF PEMBELAJARAN menjalankan kaedah penyiasatan saintifk
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:
HASIL PEMBELAJARAN · menulis laporan penyiasatan saintifk,
· menerangkan kepentingan penyiasatan saintifk.
1. guru membacakan objektif pembelajaran pada hari ini
2. guru memberikan satu situasi kehidupan seharian
3. berdasarkan situasi tersebut murid menjalankan penyiasan saintifk
4. murid menulis laporan penyiasatan saintifk yang dijalankan
AKTIVITI PEMBELAJARAN
5. murid membincangkan kepentingan mengamalkan sikap saintifk &
nilai murni semasa menjalankan kaedah penyiasatan saintifk
6. murid menyatakan hasil perbincangan
7. wakil murid memberikan rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 5. murid membincangkan kepentingan mengamalkan sikap saintifk &
nilai murni semasa menjalankan kaedah penyiasatan saintifk

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
Cuti Rehat/Cuti Sakit
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 3 Januari 2019 HARI Khamis


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 3 Rabiatul Adawiyah
MASA 2 8.30 - 9.00 3 9.00 - 9.30
TEMA KEMAHIRAN GEOGRAFI
TAJUK JADUAL DAN GRAF
1.1 Jadual dan Graf
STANDARD KANDUNGAN
1.1.1 Menerangkan ciri serta kegunaan jadual dan graf.
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:


OBJEKTIF PEMBELAJARAN 1. menyenaraikan 3 ciri-ciri jadual
2. menerangkan 1 kegunaan jadual
1. Guru membacakan objektif pembelajaran
2. guru menunjukkan rajah jadual & meminta murid menamakannya
AKTIVITI PEMBELAJARAN 3.murid diminta memberikan ciri-ciri jadual
4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.
5. guru memberikan latihan
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
Cuti Rehat/Cuti Sakit
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 3 Januari 2019 HARI Khamis


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 3 Al Ghazali
MASA 4 9.30 - 10.00 5 10.00 - 10.30
TEMA KEMAHIRAN GEOGRAFI
TAJUK JADUAL DAN GRAF
1.1 Jadual dan Graf
STANDARD KANDUNGAN
1.1.1 Menerangkan ciri serta kegunaan jadual dan graf.
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:


OBJEKTIF PEMBELAJARAN 1. menyenaraikan 3 ciri-ciri jadual
2. menerangkan 1 kegunaan jadual
1. Guru membacakan objektif pembelajaran
2. guru menunjukkan rajah jadual & meminta murid menamakannya
AKTIVITI PEMBELAJARAN 3.murid diminta memberikan ciri-ciri jadual
4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.
5. guru memberikan latihan
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
Cuti Rehat/Cuti Sakit
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 2 Januari 2019 HARI Rabu


MATA PELAJARAN MINGGU 1
KELAS 4 Al Biruni
MASA 3 9.00 - 9.30 4 9.30 - 10.00
TEMA PENGENALAN KEPADA SAINS
TAJUK BAB 1: PENYIASATAN SAINTIFIK
OBJEKTIF PEMBELAJARAN 1.1 Menganalisa kaedah penyiasatan saintifk.
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:
HASIL PEMBELAJARAN · menerangkan langkah-langkah dalam penyiasatan saintifk,
· menjalankan penyiasatan saintifk,
1. guru membacakan objektif pembelajaran pada hari ini
2. murid menulis langkah-langkah penyiasatan saintifk dalam carta alir
3. murid menerangkan langkah-langkah penyiasatan saintifk
AKTIVITI PEMBELAJARAN 4. guru memberikan satu situasi kehidupan seharian
5. berdasarkan situasi tersebut murid menjalankan penyiasan saintifk
6. murid menulis laporan penyiasatan saintifk yang dijalankan
7. wakil murid memberikan rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 3. murid menerangkan langkah-langkah penyiasatan saintifk
6. murid menulis laporan penyiasatan saintifk yang dijalankan

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
Cuti Rehat/Cuti Sakit
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 1 Januari 2018 HARI Selasa


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 4 Al Zarqali
MASA 11 14.00 - 14.30 12 14.30 - 15.00
TEMA BAHAGIAN A : KEMAHIRAN GEOGRAFI
TAJUK 1. Kedudukan
Menentukan kedudukan dengan menggunakan peta topograf berasaskan
OBJEKTIF PEMBELAJARAN Rujukan Grid (RG).
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:
Mengenalpasti sistem grid kebangsaan.
Menyatakan kedudukan dengan menggunakan peta topograf berasaskan RG 4
HASIL PEMBELAJARAN angka dan RG 6 angka
· RG 4 angka
· RG 6 angka
1. guru membacakan objektif pembelajaran
2. murid mengenalpasti sistem grid kebangsaan
3. murid diberikan peta topograf kawasan
4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
AKTIVITI PEMBELAJARAN
rujukan grid 4 angka tempat tersebut
4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
rujukan grid 6 angka tempat tersebut
6. seorang murid dipilih untuk memberi rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK)
Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. berdasarkan peta guru menyebut nama tempat & murid menyatakan
rujukan grid 4 & 6 angka tempat tersebut

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 1 Januari 2019 HARI Selasa


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 5 Al Kindi
MASA 8 11.30 - 12.00 9 12.00 - 12.30
TEMA TEMA 4: DINAMIK PENDUDUK
TAJUK 4.1 Taburan penduduk
OBJEKTIF PEMBELAJARAN Memahami taburan penduduk dan faktor-faktor yang mempengaruhinya.

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:


HASIL PEMBELAJARAN Mengenal pasti taburan penduduk:
· Malaysia
1. Guru membacakan objektif pembelajaran pada hari ini
2. guru menunjukkan peta taburan penduduk malaysia
3. murid menjalankan perbincangan bagi mengenalpasti kawasan
-berpenduduk padat
AKTIVITI PEMBELAJARAN
-berpenduduk sederhana padat
-berpenduduk kurang padat
4. murid menamakan kawasan berdasarkan hasil perbincangan
5. wakil murid menyatakan rumusan pembelajaran
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Lain- lain
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. murid menamakan kawasan berdasarkan hasil perbincangan

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

TARIKH 1 Januari 2019 HARI Selasa


MATA PELAJARAN Geograf MINGGU 1
KELAS 3 Rabiatul Adawiyah
MASA 2 8.30 - 9.00 3 9.00 - 9.30
TEMA KEMAHIRAN GEOGRAFI
TAJUK JADUAL DAN GRAF
1.1 Jadual dan Graf
STANDARD KANDUNGAN
1.1.1 Menerangkan ciri serta kegunaan jadual dan graf.
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran ini, murid dapat:


OBJEKTIF PEMBELAJARAN 1. menyenaraikan 3 ciri-ciri jadual
2. menerangkan 1 kegunaan jadual
1. Guru membacakan objektif pembelajaran
2. guru menunjukkan rajah jadual & meminta murid menamakannya
AKTIVITI PEMBELAJARAN 3.murid diminta memberikan ciri-ciri jadual
4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.
5. guru memberikan latihan
Buku Rujukan/ Edaran/Lembaran Kerja Modul Subjek/
BAHAN BANTU BELAJAR Buku Kerja Modul Hebat
(BBM) Buku Teks Model/Carta/Gambar Lain-lain: _________
Bahasa Patriotisme Kelestarian Global
ELEMEN MERENTAS Kelestarian Alam Kreativiti & Inovasi STEM
KURIKULUM (EMK) Nilai Murni Keusahawanan Pendidikan kewangan
Sains & Teknologi TMK
KEM. BERFIKIR ARAS RENDAH KEM. BERFIKIR ARAS TINGGI
TAHAP PEMIKIRAN Mengingat Mengaplikasi Menilai
Memahami Menganalisis Mencipta
Peta Bulatan Peta Buih Berganda Peta Buih Peta Alir
PETA PEMIKIRAN
Peta Dakap Peta Pelbagai Alir Peta Pokok Peta Titi
PENILAIAN PDP / Lembaran Kerja Pemerhatian Lisan Tugasan
PENTAKSIRAN Hasil Kerja Murid Pembentangan Drama/PBL Kuiz
Tahap 1 Tahap 2 Tahap 3 Tahap 4 Tahap 5 Tahap 6
TAHAP PENGUASAAN
(Nyatakan bilangan murid)
PENILAIAN 4. murid menulis ciri & kegunaan jadual dalam peta buih.

REFLEKSI

Aktiviti pengajaran Mesyuarat/Kursus: ___________________


dan pembelajaran Program Sekolah: ____________________
ditangguhkan kerana Aktiviti Luar : _______________________
Cuti Rehat/Cuti Sakit
CATATAN
KEHADIRAN MURID

TIDAK HADIR
