Anda di halaman 1dari 6

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN

PENGAJARAN ABAD KE-21


BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH :12/4/2019 MASA :11.10-12.10 TGH KELAS : 3 DEDIKASI
ASPEK Kemahiran Mendengar dan Bertutur
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 1.2 Bertutur untuk menyampaikan maklumat dan idea bagi pelbagai tujuan
STANDARD PEMBELAJARAN 1.2.3 Bersoal jawab untuk mendapatkan dan menyampaikan maklumat.
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;
OBJEKTIF PEMBELAJARAN
1. Bersoal jawab untuk mendapatkan dan menyampaikan maklumat.
Kami Berbincang (BT 1: 62)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid bersoal jawab untuk mendapatkan makluamt dengan bimbingan murid.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc 3. Murid melengkapkan maklumat yang diperoleh dalam ayat dengan bimbingan guru.
4. Murid bersoal jawab berdasarkan maklumat dalam poster.
5. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
6. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 69)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN


PENGAJARAN ABAD KE-21
BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH :15/4/2019 MASA : 11.40-12.40 TGH KELAS : 3 DEDIKASI
ASPEK Kemahiran Membaca
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 2.3 Membaca dan mengapresiasi karya sastera dan bukan sastera.
2.3.1 Membaca, mengenal pasti, dan menerangkan kandungan teks daripada bahan bukan sastera dan bahan sastera;
STANDARD PEMBELAJARAN
(i) label
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;
OBJEKTIF PEMBELAJARAN 1. Membaca, mengenal pasti, dan menerangkan kandungan teks daripada bahan bukan sastera dan bahan sastera;
label
Kami Sepakat (BT 1: 63)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid membaca dan mengenal pasti maklumat dengan bimbingan guru.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc 3. Murid mempersembahkan hasil perbincangan dengan maklumat murid.
4. Murid melengkapkan maklumat berdasarkan bahan.
5. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
6. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 70)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN


PENGAJARAN ABAD KE-21
BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH : MASA : KELAS :
ASPEK Kemahiran Menulis
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 3.3 Menghasilkan penulisan.
3.3.1 Menghasilkan kerangka dan penulisan karangan naratif, dan bukan naratif secara; (i) berpandu
STANDARD PEMBELAJARAN
Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;
OBJEKTIF PEMBELAJARAN
1. Menghasilkan kerangka dan penulisan karangan naratif, dan bukan naratif secara; berpandu
Bertolak Ansur (BT 1: 64 & 65)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid menghasilkan kerangka berdasarkan gambar dan frasa dengan bimbingan guru.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc 3. Murid menulis karangan naratif berdasarkan kerangka yang dibina dengan bimbingan guru.
4. Murid menghasilkan kerangka dan menulis karangan.
5. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
6. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 71)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR
RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN
PENGAJARAN ABAD KE-21
BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH : MASA : KELAS :
ASPEK Tatabahasa
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 5.1 Memahami fungsi dan menggunakan golongan kata mengikut konteks
5.1.4 Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; (ix) kata nafi
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;


OBJEKTIF PEMBELAJARAN
1. Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; kata nafi
Hasil Seni (BT 1: 66)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid mengenal pasti kata nafi dalam teks dengan bimbingan guru.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc
3. Murid menggunakan kata nafi mengikut konteks.
4. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
5. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 72 & 73)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN


PENGAJARAN ABAD KE-21
BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH : MASA : KELAS :
ASPEK Tatabahasa
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 5.1 Memahami fungsi dan menggunakan golongan kata mengikut konteks
5.1.4 Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; (x) kata bantu
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;


OBJEKTIF PEMBELAJARAN
1. Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; kata bantu
Teka Nama Guru (BT 1: 67)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid mengenal pasti kata bantu dalam teks dengan bimbingan guru.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc
3. Murid membina ayat menggunakan kata bantu.
4. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
5. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 74 & 75)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR

RANCANGAN PENGAJARAN HARIAN


PENGAJARAN ABAD KE-21
BAHASA MALAYSIA TAHUN 3
TARIKH : MASA : KELAS :
ASPEK Tatabahasa
TEMA Perpaduan
TAJUK Toleransi Kukuhkan Perpaduan
STANDARD KANDUNGAN 5.1 Memahami fungsi dan menggunakan golongan kata mengikut konteks
5.1.4 Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; (xi) kata bilangan
STANDARD PEMBELAJARAN

Pada akhir pengajaran dan pembelajaran, murid dapat;


OBJEKTIF PEMBELAJARAN
1. Memahami dan menggunakan kata tugas mengikut konteks; kata bilangan
Sukaneka Perpaduan (BT 1: 68)
1. Murid mendengar penerangan guru tentang isi pelajaran dan kaitannya dengan tajuk pelajaran.
2. Murid mengenal pasti kata bilangan dalam teks dengan bimbingan guru.
RINGKASAN AKTIVITI PDPc
3. Murid membina ayat menggunakan kata bilangan berdasarkan gambar.
4. Murid mendengar guru membuat kesimpulan tentang isi pelajaran.
5. Murid melengkapkan latihan yang diberi oleh guru. (BA 1: 76)
BAHAN BANTU MENGAJAR (BBM) Buku teks, buku aktiviti, buku tulis

PENGISIAN KURIKULUM
SISTEM BAHASA Sebutan dan intonasi Tatabahasa Sistem ejaan Kosa kata Peribahasa
ELEMEN MERENTAS KURIKULUM (EMK) NILAI MURNI
Kelestarian Alam
Bahasa Baik hati Berdikari Hemah tinggi Rasional
Sekitar
Sains dan Teknologi Kreativiti dan Inovasi Kasih sayang Keadilan Kebebasan Keberanian
Keusahawanan Patriotisme Kejujuran Kerajinan Kerjasama Kesyukuran
Teknologi Maklumat Semangat Kebersihan fizikal dan
Nilai Murni Kesederhanaan Hormat-menghormati
dan Komunikasi (TMK) bermasyarakat mental
KEMAHIRAN BERFIKIR ARAS TINGGI (KBAT)
Mengingat Memahami Mengaplikasi Menganalisis Menilai Mencipta
KEMAHIRAN ABAD KE-21
Berdaya tahan Pemikir Bersifat ingin tahu
Mahir berkomunikasi Kerja Sepasukan Berperinsip
Bermaklumat Penyayang / Prihatin Patriotik
STRATEGI PDPc AKTIVITI PEMBELAJARAN ABAD KE-21
5P Penyelesaian Masalah Round Table Think, Pair, Share
Pembelajaran Berasaskan Projek Pembelajaran Kooperatif Hot Seat 3 stray and 1 stay
Pembelajaran Kecergasan Pelbagai Pembelajaran Kontekstual Permainan Didik Hibur
Pembelajaran Konstruktivisme Kemahiran Belajar Cara Belajar Pembentangan Main Peranan
Kajian Masa Depan Pembelajaran Akses Kendiri Gallery Walk Deklamasi Sajak / Nyanyian
Pembelajaran Luar Bilik Darjah Pembelajaran Masteri Take off, Touch Down Peta I-think
Pendekatan Modular Pendekatan Berpusatkan Murid

PENTAKSIRAN DAN PENILAIAN PDPc


Latihan bertulis Lembaran Kerja Hasil kerja Individu Hasil Kerja Berkumpulan
Pembentangan Lisan / Soal Jawab Pemerhatian Tugasan / Projek

REFLEKSI
Pada akhir pengajaran;

______ murid dapat mencapai objektif yang ditetapkan dan ______ murid yang tidak mencapai objektif akan diberi bimbingan khas dalam sesi akan datang.

TINDAKAN SUSULAN
Latihan Pengayaan Latihan Pengukuhan Murid menyiapkan di rumah

AKTIVITI PDPc DITANGGUHKAN KERANA:-


Mesyuarat Kursus
Program Sekolah Aktiviti Luar
Mengiringi murid keluar Cuti Bencana / Cuti Khas
Cuti Peristiwa / Cuti Umum Cuti Rehat / Cuti Sakit
ULASAN PENTADBIR
